#Unboxing: Erkek Paketi

by - 12/12/2015

Bu yazımda sizlerle birlikte erkekpaketi.com'dan denemem için gönderilen bir kutuyu inceleyeceğiz.


Öncelikle erkek paketinden kısaca bahsedersek sizin belirlediğiniz süre içinde 1-3 ay aralığında bir paket gönderiyorlar. Paketin içeriğini tamamen siz seçiyorsunuz.

1- Meundies Boxer: Kullandığım boxerlar arasında kesinlikle en rahatı diyebilirim ayrıca Kayın Ağacından üretilmiş, doğa dostu ve terletmez.


2- Dove Men Care Seyahat Seti: Bu seti önceden kullanmıştım gayet güzel boyut açısından vs. Ürünler erkekler için özel olarak üretilmiştir. İçerisinde bir adet deodorant bir adet yüz ve vücut temizleme sabunu ve son olarak bir adet yüz ve vücut temizleme jeli var.


3- Vizyon Bambu Siyah Çorap: Çorapları deneme şansım olmadı fakat ellediğim zaman bile çok yumuşak. %100 Bambu, yazın serin kışın ise sıcak tutuyormuş.


4- Pür Wintergreen Gum Sakız: Bu sakızları ilk kez duydum. Aspartam ve yapay tatlandırıcı yokmuş. Aspartamı merak edenler için kısaca yalancı tatlandırıcı olarak geçer fazla kullanımı kansere yol açıyor. Bir kamyon dolusu şekerin bir bavul dolusu aspartama eşit olduğunu
biliyor musunuz? 
                     

5- Dove Men Duş Jeli: Dove'un seyahat setinden çıkan duş jelinin aynısı o yüzden açıklamama gerek yok sanırım tekrar


6- Sevgiyle Değişen Hayatlar: Son olarak Gary Chapman'ın bu kitabı çıktı. Şahsen böyle bir paketten kitap çıkacağı aklıma gelmezdi çok zekice bir düşünce. 
                                    

Yazdığım tüm ürünlere erkekpaketi.com'dan ulaşabilirsiniz.

You May Also Like

0 yorum

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!