Diadermine High Tolerance Yüz Temizleme Jeli

by - 1/16/2016

Sonunda cildime alerji yapmayan bir yıkama jeli buldum!

Merhabalar, bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzere yıkama jellerine takmış durumdayım bu yazımdan önce birsürü yıkama jelleri denedim (incelemelerini okumak için buraya ,buraya ve buraya tıklayabilirsiniz!) cildim hassas olduğu için insanların stok yaptığı jeller bile alerji yapabiliyor :( Bende birçok kişinin önerisiyle bu ürünü aldım.


Ürünün üzerinde %0 paraben,silikon ve parfüm yazıyor. Ayrıca hassas & düşük toleranslı ciltler içinmiş ve pamukla da uygulanabiliyor.


Benim yorumlarıma gelirsek beğendiğim bir ürün oldu gözle görülür bir temizliği var. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıyorum. Tam bir pompa tüm yüze yetiyor. Şaşırdığım yönü cildinize sürdüğünüz zaman köpürmüyor ve makyaj çıkarmak içinde kullanılıyormuş fakat makyajı pek iyi çıkarmıyormuş. Kokusunu birşeye benzetemedim fakat kötüde değil. Çoğu okuduğum yazılarda pamukla, su kullanmadan uygulayanların daha iyi sonuçlar aldıkları yazıyordu, ben daha pamukla denemedim bu yüzden bunun hakkında yorum yapamayacağım. Benim gibi hassas cilde sahip olanlar için günlük kullanıma uygun. Ben Rossmann'dan 13TL'ye almıştım.

You May Also Like

0 yorum

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!