Toni&Guy Kuru Şampuan

by - 1/31/2016

Günaydın!
Bugün sizler için Toni&Guy markasının kuru şampuanını inceleyeceğim.

Öncelikle kuru şampuan nedir?
Kuru şampuan, saçınızı yıkayamamadığınız zamanlarda ve çabuk yağlanan saçlar için o günün kurtarıcısıdır. Sıktığınız zaman, saçınızdaki yağı alır ve yeni duştan çıkmış gibi hacim verir. Kuru şampuan nitekim pudra görevi görür.


Bazı bloglarda kuru şampuanların kapak yapıları sebebiyle içlerinin boşaldığı yazıyor, ben daha öyle bir sorun görmedim. Ben bu ürünü kullanırken önce iyice çalkalıyorum saçımı ince bir tarakla 3 veya 4 parçaya ayırıp diplerine sıkıyorum, 10 dakika kadar dokunmuyorum sonrasında eğer yakından sıkmışsam beyaz bir görüntü kalıyor bazen (kar spreyleri gibi görüntüsü) bu olduğu zamanlarda parmaklarımla saç diplerine masaj yapıyorum ve hazır! Bu saçla 1-2 gün giden varmış, ben kullandığım gün, günün sonunda saçımı yıkıyorum. Ve hepsinden önce kokusu muhteşem! Batiste vs. gibi kuru şampuanlarda sıktığınız zaman saçınızda beyazlık oluşuyor, bu kuru şampuanda böyle bir sorun yok ne kadar yakından sıkarsanız sıkın beyazlık asla olmuyor.

Ürünü denemek isterseniz Watsons ve Gratislerde bulabilirsiniz. 75mL fiyatı 20TL (bende olan) 250mL ise 40TL.

You May Also Like

3 yorum

  1. Elidor'un kuru şampuanını kullanmıştım, saçımı inanılmaz rezil etti. Bir işe yaramamasının yanında sertleştirdi, Elidor olunca iyi olmasını beklemiştim, büyük hüsran oldu.

    YanıtlaSil
  2. Bunu bende kullanıp sevmiştim:))

    YanıtlaSil

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!