Avène Hydrance OPTIMALE UV Légère SPF 20

by - 5/03/2016

Herkese Merhaba!

Bugün sizlere Kozmium'dan gönderilen Avène markasının bu nemlendiricisini anlatacağım.


Bu son 2-3 gündür cildim doktorun yanlış verdiği yıkama jeli yüzünden aşırı kuru ve tahriş olmuş durumda. Ve en ufak bir nemlendirici sürdüğüm zaman aşırı canım yanıyor. Fakat bu nemlendiriciyi sürdüğüm zaman yok denilecek kadar az acıyor.

Acıklı ve üzücü hayat hikayemden sonra ürüne geçelim. 

İçerisinde SPF 20 bulunuyor yani 20 faktör güneş koruması. Normal, hassas ve karma ciltler için uygun. İçerisinde yağ yok ve kesinlikle parlama yapmıyor. Çabuk emiliyor, yapış yapış bir his bırakmıyor. Nemlendiriyor fakat öyle çok fazla bir nem sağlamıyor. Sivilce yapıp yapmama konusunda sivilce yapmadı benim cildimde.


Ben şu sıralar çok fazla sürüyorum cildimdeki tahriş olan bölgelere fakat cildim normalken sabah temiz cildime uyguluyorum ve gün içerisinde cildimi nemsiz hissettiğim zaman. Kokusuz bir ürün. Bendeki 40ml sanıyorum sadece bu boyu var.  Cildiniz hassas ise bu ürüne bir bakmanızı tavsiye ederim. Bana marka tarafından gönderildiği için fiyatı hakkında hiçbir fikrim yok fakat internette 45-55TL arası değiştiği yazıyor. Satın almak isterseniz eczanelerden ve internet üzerinden alabilirsiniz.

You May Also Like

4 yorum

 1. Avene ürünleri çok iyidir 16 yasindaki ogluma da sivilceleri için vermisti doktoru.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ben de çok beğeniyorum bazı ürünlerini

   Sil
 2. Hassas ciltlerde ürünü gerçekten seçerek alıyorsun. Benim cildimde hassas ve her ürünü kullanamıyorum. eğer bir ürün cildim de sivilce de yapmıyorsa değme keyfime.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet maalesef o yönden çok kötü..

   Sil

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!