Lionesse Yüz Temizleme Fırçası

by - 7/02/2016

Herkese Merhaba!

Bu yazımda sizlere Lionesse markasının Yüz Temizleme Fırçasını anlatacağım.


Hayaller; Clarisonic, Hayatlar; Lionesse diyip ağlayarak yazıyı kapatıyorum dermişim...

Dalgayı geçtikten sonra Alanya'da gördüğüm ve merak edip girdiğim Eve mağazasında gördüm bu ürünü almak denemek istedim. Bu arada Alanya Eve çalışanlarına burdan kalpler yolluyorum ❤️

Uzun süredir bir temizleme fırçası - pedi istiyordum çünkü elimle cildimi temizlemek pek hoşuma gitmiyor açıkçası.. Bu ürünü de görünce direk denemek istedim.Kılları kesinlikle sert değil çok yumuşak, biraz çekindim alırken sert olabilir diye fakat açtıktan sonra öyle olmadığını anladım. İçerisinde birde kapağı var.


Yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum bir soyma, zedeleme yapmadı cildimde ki cildim hassas. Fakat ben her gün  kullanmıyorum kullansam da akşamları duşta kullanıyorum. Bu tür temizleme aletlerini her gün kullanmak sakıncalı. Kullanırken Uriage markasının yıkama jeliyle birlikte kullanıyorum. Uriage Yıkama Jeli yazımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. O yazıyı okuyanlar diyecek cildini mahveden bir ürünü neden halla kullanıyorsun. Haklısınız.. Fakat bir şans daha vermek istedim ve malum yaz, gereğinden fazla yağlanıyor bu üründe tüm yağı alıyor. Eğer tekrar soyulmaya falan başlarsa atarım büyük ihtimal jeli. Bu ürünü Eve mağazalarından 4-5TL gibi bir fiyata bulabilirsiniz. Eminim başka yerlerde de satılıyordur fakat ben görmedim, görenler yorum bırakırsa yazarım buraya. 

You May Also Like

12 yorum

 1. Güle güle kullan. :)

  YanıtlaSil
 2. Güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Bende arıyorum ne zamandır elle yıkamayı pek sevmiyorum fiyatı da uygun :)

  YanıtlaSil
 4. kesinlikle alınası elle temizlemek benimde hic hosuma gitmiyor tesekkürler

  YanıtlaSil
 5. Böyle bir fırça gerçekten çok gerekli diye düşünüyorum. Bir ara garnierin jel ve fırça bir arada olan ürünü vardı onu kullanıyordum ve çok etkiliydi, siyah noktalar için birebirdi fakat hala var mı bilemiyorum. Peeling olanını kullanıyorum. Belki bu ürünü alabilirim fiyatı gerçekten çok hesaplı :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!