Super Bowl Half Time Show: Lady Gaga!

by - 2/07/2017

Günlerdir beklediğimiz NFL (Amerikan Futbolu Ligi)'nin final maçı olan ve tüm dünyada milyonlarca insan tarafından takip edilen Super Bowl'un devre arası Lady Gaga yaptığı 13 dakikalık gösteriyle insanları (ve beni de fazlasıyla) büyüledi!


Tüm şovu NFL'nin sitesinden izleyebilirsiniz. Linki de tam şuraya bırakıyorum.  Konser dün canlı olarak yayınlandı fakat Türkiye'de çok geç saate denk geldiği için ben canlı izlemedim. Gösteri Houston - Teksas'ta gerçekleşti.


Gösteri boyunca hiç Trump ismi geçmedi fakat tabii ki Gaga, Trump'a gönderme yapmadan durur mu? 😂 Gerçi gönderme yapılmayacak biri de değil, neyse..


Şovu "God Bless America" (Tanrı Amerika'yı Korusun) sözleriyle başlayan şarkı ile açtı. Ardından da Woodie Guthrie'nin "This Land is Your Land" (Bu Ülke Senin Ülken) şarkısıyla performansını sürdürdü. İşte göndermesi bu. Az yılan değilsin sen de heeee 🐍 


Amerikan futbolu ligi NFL yetkililerinin Gaga’ya bölücü ve yabancılaştırıcı olarak görülebilecek herhangi bir siyasi ifade kullanmamasını söylediği iddia edildi. Ancak NFL bu iddiayı reddederek sanatçıya, kuracağı sahnede özgür bırakılmasına söz verildiğini belirtti. 


 Super Bowl öncesi Gaga, performansının eşitlikçi ve kapsayıcı olacağı sözünü vermiş ve “Kapsayıcılık tutkusuna inanıyorum. Eşitlik ruhuna inanıyorum ve bu ülkenin ruhu sevgi, şefkat ve iyiliktir. Performansım bu felsefeleri destekleyecek” şeklinde konuşmuştu. 


Şovda sırasıyla "Poker Face - Born This Way - Telephone - Just Dance - Million Reasons - Bad Romance" şarkılarını söyledi ve giydiği tüm kostümleri Versace tasarımı. 

You May Also Like

6 yorum

 1. Snap'ten geliyorum bomba olmuş yazın

  YanıtlaSil
 2. Çok iyi olmuş yazi kisa ve öz

  YanıtlaSil
 3. Çok severim lady gagayi. Çilgin kadin 😊. Tek sevmedigim sey o etten bir elbise giymisti oydu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha, çılgınlıkta sınır tanımıyor! :P

   Sil

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!