Doa Shea Butter

by - 6/05/2017

Yazıya geçmeden sizlere bu markadan bahsetmek istiyorum. Doa Kozmetiği ilk kez duymuş olabilirsiniz. Ben de bir tanıdığımın önerisiyle keşfettim. İlk başta fiyatları aşırı uygun olduğu için tereddütte kaldım sonrasında Doa Kozmetik Neden Ucuz? yazısıyla karşılaştım ve amaçlarını anladım. Uzun uzun anlatmayacağım yazıya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Markayı kısaca anlattığıma göre ürüne geçebiliriz..


Resimde gördüğünüz üzere 50 ml küçük bir kavanozda geliyor. Cilt ve saç için kullanılabilir. Ben hiç saçımda kullanmadım çünkü her duşta saç maskesi yapıyorum. Çok yoğun bir nemlendirici. Gece kol ve bacaklarıma sürüp yatıyorum sabah kalktığımda hala nemli oluyor. Hemen sürüp çıkmak için uygun değil. 10-15 dakikaya emiliyor fakat yağlı bir his kalıyor.


 Ayrıca dudaklarıma da arada sürüyorum ve gayet iyi. Katkı maddesi olmadığı için kokusu hiç yok. İçeriği: butyrospermum parkii butter. Ürüne yazılan yorumlara bakarsanız sedef hastalığına bile iyi gelenler olmuş. Onun dışında göz altına süren varmış fakat o biraz yemez. Yağ bezeleri falan olur onunla uğraşamam bu genç yaşımda. 😂


Yapısı çok değişik fotoğraflarda göstermeye çalıştım umarım anlaşılır.


Markaya oldukça içim ısındı, işlerini gayet iyi yapıyorlar. Bunun yanında Doa'dan birkaç ürün daha aldım onları alışveriş yazısı yazarsam orada gösteririm. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayın.
Ayrıca yazım sponsorlu değildir..

You May Also Like

9 yorum

 1. Kışın kullanayım bunu ben bi :)

  YanıtlaSil
 2. Bu markanın bir çok ürününü serumunu kullandım bende ve memnun kaldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Marka gerçekten iyi işler yapıyor..

   Sil
 3. Doa'yı ben de çok seviyorum, çoğu esansiyel yağ alışverişimi de buradan yapıyorum. Shea yağı da favorilerimden... Memnun kalmana sevindim. Güle güle kullan Çağan, sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Ben bu kremi aldım oldukça olumlu sonuçlarını gördüm herkese öneriirmm

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Benim İçin Çok Değerli!